szukaj

Witamy na naszej stronie

      Proponujemy rozwiązanie jednego z najbardziej uciążliwych problemów dotyczących budynków, jakim niewątpliwie jest trwałe brudzenie elewacji przez przesiadujące i gniazdujące ptaki, głównie gołębie. Nasz system zapewnia skuteczną ochronę przed tym przykrym zjawiskiem, doskonale się sprawdza na wszelkich budynkach użyteczności publicznej oraz mieszkalnych. Warto szczególnie podkreślić, że znalazł on zastosowanie również na licznych obiektach zabytkowych w całym kraju, w tym także sakralnych.

     Ochrona budynków i ich elewacji przed ptakami to nasza specjalność. Dzięki nam gołębie i inne brudzące ptaki przestają stanowić problem, a pasożyty, odchody i zanieczyszczenia przechodzą do historii. Stosujemy skuteczne kolce i siatki wysokiej jakości, dzięki którym problem zanieczyszczania elewacji budynków zostaje trwale rozwiązany.

     Nasza oferta jest skierowana szczególnie do właścicieli i administratorów hoteli, banków, instytucji państwowych oraz samorządowych, oraz spółdzielni mieszkaniowych.

     Produkty przedstawione w tym serwisie są przeznaczone do samodzielnego montażu przez klientów lub proponujemy usługę - profesjonalny montaż przez jedną z firm z nami współpracujących, a jest ich bardzo wiele na terenie całej Polski. Warto nadmienić, że w miejscach, do których dostęp jest szczególnie utrudniony możliwe jest zastosowanie technik alpinistycznych, stosowanych bardzo często przez naszych kontrahentów. Możliwe jest też połączenie montażu modułów STOP-PTAK z innymi pracami budowlanymi,  wykończeniowymi lub remontowymi. Na wszystkie nasze produkty udzielamy 3 lat gwarancji, jednak ze względu na wykorzystanie najnowszych technologii i materiaów najwyższej jakości ich realna trwałość wynosi ponad 10 lat.

     Zapraszamy Państwa do zapoznania się z całością naszego serwisu, a w przypadku pojawienia się jakichkolwiek pytań, na które nie znajdziecie w nim odpowiedzi, zachęcamy do skontaktowania się z nami. Nasza firma istnieje od 1995 roku, a zabezpieczaniem budynków przed ptakami zajmujemy się od 1999 roku, mamy więc już całkiem spore doświadczenie. Zdajemy sobie sprawę z uciążliwości "ptasich problemów" oraz kłopotliwości w pozbyciu się ich, szczególnie kiedy nie bardzo wiadomo, jak do tego się zabrać. My proponujemy sprawdzone i skuteczne rozwiązania, o czym niech najlepiej świadczy lista zadowolonych klientów.

 

 

webmaster - ITB Vega